KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355348
nr 1735 5348
David Wallin
(1876-1957), Sverige
Oljemålning, Signerad, gårdsmotiv. Olja på pannå, 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
David Wallin, född 1876, död 1957 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:05:16
27/10 17:24:10
David Wallin
Läs mer om David Wallin